B2B PL > Kategorie > Gospodarka i nauka

Gospodarka i nauka

PONAD 20.000 imprez w roku!

Kategoria ta zawiera największe wydarzenia naukowe i gospodarcze jakie się odbywają w Polsce. Zaszeregowaliśmy tu tematyczne prelekcje, wykłady popularnonaukowe, targi, spotkania, konferencje, gale biznesowe, wiece czy manifestacje.

Poniżej prezentujemy przkładowe rekordy z kategorii GOSPODARKA i NAUKA.

Więcej danych jak też najświeższe wydarzenia z tej kategorii możecie Państwo znaleźć w naszej wyszukiwarce pod adresem szukaj.coigdzie.pl

Wydarzenia gospodarcze i naukowe

co?

XX Forum Ekonomiczne

gdzie? Pijalnia Główna
33-380 Krynica-Zdrój, ul. Al. Nowotarskiego
data od: 2010-09-08
do: 2010-09-11
opis

Tegorocznym hasłem Forum jest "Europa po Lizbonie - strategie dla przyszłości".
Forum Ekonomiczne to uznane wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej, którego misją jest budowanie przyjaznego klimatu dla rozwoju współpracy politycznej i gospodarczej pomiędzy państwami Unii Europejskiej oraz jej sąsiadami. Krynica to europejski głos w debacie nad sprawami Europy i świata. Tak opiniotwórcze dzienniki, jak m.in. Le Monde i Le Soir określiły je mianem Davos Wschodu.
Krynica stała się ważnym miejscem na mapie politycznej świata, bodaj jedynym, gdzie w tak licznym gronie Wschód spotyka się z Zachodem.
Pogłębiając debaty, jakie są poruszane na Forum w Krynicy, Instytut Wschodni organizuje specjalne wydarzenia poświęcone wybranym regionom, z udziałem polityków i ekspertów o uznanej renomie:
- Forum Ekonomiczne Europa - Rosja
- Forum Ekonomiczne Europa - Ukraina
- Forum Ekonomiczne Europa - Azja Centralna
- Forum Europa - Turcja
- Forum Energetyczne
- Forum Regionów
- Forum Inwestycyjne
- cykl debat Drogi do Krynicy.


link do imprezy »
« powrót