B2B PL > Kategorie > Gospodarka i nauka

Gospodarka i nauka

PONAD 20.000 imprez w roku!

Kategoria ta zawiera największe wydarzenia naukowe i gospodarcze jakie się odbywają w Polsce. Zaszeregowaliśmy tu tematyczne prelekcje, wykłady popularnonaukowe, targi, spotkania, konferencje, gale biznesowe, wiece czy manifestacje.

Poniżej prezentujemy przkładowe rekordy z kategorii GOSPODARKA i NAUKA.

Więcej danych jak też najświeższe wydarzenia z tej kategorii możecie Państwo znaleźć w naszej wyszukiwarce pod adresem szukaj.coigdzie.pl

Wydarzenia gospodarcze i naukowe

co?

8. Międzynarodowe Targi Wina Enoexpo

gdzie? Targi w Krakowie
31-586 Kraków, ul. Centralna
data od: 2010-11-17
do: 2010-11-19
opis

Targi Wina ENOEXPO® w Krakowie to jedyna tego typu impreza w Polsce profesjonalnie poświęcona winom. Na Targach Wina, podczas licznych degustacji najlepszych gatunków win, można nie tylko porównać oferty producentów i importerów, ale także poznać nowe marki i zawrzeć korzystne kontrakty handlowe.
Dlaczego warto odwiedzić Międzynarodowe Targi Wina Enoexpo w Krakowie:
- Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie to jedyna tego typu impreza w Polsce profesjonalnie poświęcona winom.
- Na Targach można porównać oferty krajowych importerów win oraz producentów z różnych części świata jak Austria, Francja, Włochy, Hiszpania, Niemcy, Węgry, Czechy, Mołdawia czy RPA, co daje możliwość poznania nowych marek a także zawarcia korzystnych kontraktów handlowych.
- Targom towarzyszą specjalne szkolenia, seminaria branżowe oraz liczne degustacje win, które pomagają wzbogacić wiedzę na temat tego szlachetnego trunku.
- Targi są świetną okazją do nauczenia się od profesjonalistów sztuki degustacji i rozpoznawania jakości win ze względu na jego różnorakie walory smakowe, zapachowe i wizualne.


link do imprezy »
« powrót