B2B PL > Kategorie > Gospodarka i nauka

Gospodarka i nauka

PONAD 20.000 imprez w roku!

Kategoria ta zawiera największe wydarzenia naukowe i gospodarcze jakie się odbywają w Polsce. Zaszeregowaliśmy tu tematyczne prelekcje, wykłady popularnonaukowe, targi, spotkania, konferencje, gale biznesowe, wiece czy manifestacje.

Poniżej prezentujemy przkładowe rekordy z kategorii GOSPODARKA i NAUKA.

Więcej danych jak też najświeższe wydarzenia z tej kategorii możecie Państwo znaleźć w naszej wyszukiwarce pod adresem szukaj.coigdzie.pl

Wydarzenia gospodarcze i naukowe

co?

Konferencja "Wrocławski Dzień Inwestycyjny III"

gdzie? Hotel Premium System
51-163 Wrocław, ul. Al. Kromera M.
data od: 2010-10-23 10:00
do: 2010-10-23 17:00
opis

Konferencja "Wrocławski Dzień Inwestycji" to dobra okazja do zdobycia wiedzy o giełdzie dla wszystkich osób inwestujących na rynkach kapitałowych oraz tych, które dopiero zaznajamiają się ze swoistością funkcjonowania giełdy.

- Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję do zdobycia wiedzy, która w niedalekiej przyszłości zaowocuje podejmowaniem samodzielnych i trafnych decyzji inwestycyjnych - mówi Tomasz Wojtasiewicz, przewodniczący oddziału wrocławskiego SII.
Konferencja składać się będzie z czterech wykładów tematycznych oraz prezentacji spółek, z których przedstawicielami będzie można porozmawiać na dedykowanych im stoiskach, dostępnych przez cały czas trwania konferencji


link do imprezy »
« powrót