B2B PL > Kategorie > Gospodarka i nauka

Gospodarka i nauka

PONAD 20.000 imprez w roku!

Kategoria ta zawiera największe wydarzenia naukowe i gospodarcze jakie się odbywają w Polsce. Zaszeregowaliśmy tu tematyczne prelekcje, wykłady popularnonaukowe, targi, spotkania, konferencje, gale biznesowe, wiece czy manifestacje.

Poniżej prezentujemy przkładowe rekordy z kategorii GOSPODARKA i NAUKA.

Więcej danych jak też najświeższe wydarzenia z tej kategorii możecie Państwo znaleźć w naszej wyszukiwarce pod adresem szukaj.coigdzie.pl

Wydarzenia gospodarcze i naukowe

co?

Europejski Tydzień Rekina 2010 "Focus on finning"

gdzie? Akwarium Gdyńskie
81-345 Gdynia, ul. Al. Jana Pawła II
data od: 2010-10-17 10:00
do: 2010-10-17 17:00
opis

W tym roku organizatorzy pragną przybliżyć nam problem związany z odłowem rekinów w celu pozyskiwania ich płetw. Podążając za tegorocznym hasłem imprezy - "Focus on finning", każdy będzie mógł złożyć podpis pod petycją o zaostrzeniu zakazu odłowów rekinów w celu pozyskiwania ich płetw. Impreza ma charakter międzynarodowy i jak zawsze jej celem jest rozpowszechnianie wiedzy i obalanie mitów na temat tych zwierząt. W ramach obchodów "Europejskiego Tygodnia Rekinów" w Akwarium Gdyńskim MIR (galeria) będą miały miejsce takie wydarzenia jak:
"Poznaj świat rekina" pokaz slajdów z informacjami o życiu rekinów. Od godziny 10:00 do 15:00 dla wszystkich zwiedzających Akwarium Gdyńskie MIR, wyświetlana będzie prezentacja dotycząca życia rekinów.Pokazy filmów przyrodniczych o życiu rekinów. O każdej pełnej godzinie w Sali Kinowej wyświetlany będzie film dotyczący życia rekinów."Rekin nie taki straszny, jak go malują" - pracownia plastyczna dla dzieci oraz wystawa powstałych prac.Zabawy edukacyjne dla dzieci pozwalające poznać świat i życie rekinów.


link do imprezy »
« powrót