B2B PL > Kategorie > Gospodarka i nauka

Gospodarka i nauka

PONAD 20.000 imprez w roku!

Kategoria ta zawiera największe wydarzenia naukowe i gospodarcze jakie się odbywają w Polsce. Zaszeregowaliśmy tu tematyczne prelekcje, wykłady popularnonaukowe, targi, spotkania, konferencje, gale biznesowe, wiece czy manifestacje.

Poniżej prezentujemy przkładowe rekordy z kategorii GOSPODARKA i NAUKA.

Więcej danych jak też najświeższe wydarzenia z tej kategorii możecie Państwo znaleźć w naszej wyszukiwarce pod adresem szukaj.coigdzie.pl

Wydarzenia gospodarcze i naukowe

co?

Polish Investforum

gdzie? Polskia Filharmonia Bałtycka
80-751 Gdańsk, ul. ul. Ołowianka 1
data od: 2010-11-04
do: 2010-11-06
opis

Zapraszamy na Polish Investforum- międzynarodową konferencję gospodarczą, przygotowana po raz drugi, przez Miasto Gdańsk wspólnie z Gdańską Agencją Rozwoju Gospodarczego - InvestGDA, Roadshow Polska, Krajową Izbą Gospodarczą i we współpracy z PAIiIZ oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego.

Podczas trzydniowego, cyklicznie odbywającego się Forum, tym razem 4-6 listopada 2010r. w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, inwestorzy z Polski i zagranicy, będą mięli okazję zapoznać się z perspektywami rozwoju możliwości inwestycyjnych w Polsce. Bogata współpraca w zakresie promocji miast, specjalnych stref ekonomicznych, parków technologicznych, agencji rozwoju i firm zainteresowanych współpracą z inwestorami, stwarza możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów pomiędzy inwestorami i potencjalnymi partnerami w Polsce.

Głównym Celem Forum jest zapoznanie jego uczestników z warunkami prowadzenia inwestycji outsourcingowych w naszym kraju - nowymi trendami i barierami w ich rozwoju. Liczne panele dyskusyjne i warsztaty, dotyczyły będą m.in. możliwości inwestycyjnych dla sektora PBO i SSC w Polsce i na terenie Metropolii Gdańskiej. O tym, jak z sukcesem rozpocząć inwestycję BPO/SSC w Polsce oraz efektywnie wykorzystywać dostępne narzędzia wsparcia dla inwestorów, opowiadać będą przedstawiciele podmiotów doświadczonych na rynkach zagranicznych i krajowym, prowadzących centra usług wspólnych. Gośćmi, którzy zaprezentują swój dorobek w tej dziedzinie, będą inwestorzy chińscy i indyjscy lokujący swoje przedsięwzięcia w Polsce, oraz polskie firmy inwestujące na rynkach azjatyckich.

Polish Investforum, pod patronatem Prezydenta Miasta Gdańska oraz Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Infrastruktury, PAIiIZ i licznych organizacji oraz izb branżowych, wykorzystane zostanie do poruszenie szeregu tematów gospodarczych. Liczni zaproszeni goście dyskutować będą na temat takich zagadnień jak: możliwości rozwoju źródeł energii odnawialnej, kondycji rynku nieruchomości, partnerstwa publiczno-prywatnego w ramach realizowanych inwestycjach oraz rozwoju w obrębie infrastruktury w związku z przygotowaniami do organizacji w Polsce Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku. Interakcyjna formuła Forum, zapewni zainteresowanym inwestorom możliwość debaty z reprezentantami rządu, samorządami, konsultantami i prawnikami, co może znacząco wpłynąć na możliwość ich proinwestycyjnej współpracy.

Więcej na: www.polishinvestforum.pl


link do imprezy »
« powrót