B2B PL > Kategorie > Inne

Inne

Na Państwa życzenie możemy skompletować dowolną bazę imprez, którą będziemy utrzymywali na najwyższym poziomie aktualności i precyzyjnej geolokalizacji.

Poniżej prezentujemy przkładowe rekordy z kategorii INNE.

Więcej danych jak też najświeższe wydarzenia z tej kategorii możecie Państwo znaleźć w naszej wyszukiwarce pod adresem szukaj.coigdzie.pl

Wydarzenia

co?

Festiwal Gier Zapomnianych

gdzie? Stadion Miejski
77-100 Bytów, ul. Mickiewicza
data od: 2010-09-26
do: 2010-09-26
opis

W niedzielę 26 września na stadionie MOSiR w Bytowie odbędzie się impreza jakiej jeszcze nie było - Festiwal Gier Zapomnianych. O jakie chodzi gry? Otóż o te, w które grali w dzieciństwie na podwórkach i szkolnych korytarzach obecni 30, 40 i 50-latkowie. W nie tak odległych w końcu czasach podwórko było miejscem, na którym skupiało się życie towarzyskie dzieciaków i młodzieży. To tu z zapałem i do późnych godzin grało się w palanta, klipę, państwa. Podwórkowa piaskownica to miejsce pasjonujących wyścigów kapsli, których szczyt przypadał na czas wspaniałej kolarskiej imprezy „Wyścigu Pokoju”. Kapsle po oranżadzie (pamiętacie ten smak?) przeobrażały się w kolarzy z Polski, ZSRR i NRD. Na szkolnych korytarzach zwolennicy soft hazardu grali w murek, poświęcając tyleż uwagi samej rywalizacji co i baczeniu na dyżurującego nauczyciela. Na szkolnych boiskach podczas przerw królował palant i król, a w oczekiwaniu na pana od fizyki uczniowie cięli w cymbergaja.


link do imprezy »
« powrót