B2B PL > dystrybucja danych

KLUCZOWI ODBIORCY INFORMACJI O IMPREZACH I WYDARZENIACH

Już od ponad roku coigdzie.pl przekazuje informacje o imprezach i wydarzeniach wielu odbiorcom danych. Konsekwentnie realizujemy politykę handlową stając się wiodącym agregatorem informacji o tym gdzie warto w Polsce spędzić czas. Nasz model biznesowy sprawia, że zebranym oraz wystandaryzowanym przez coigdzie.pl informacjom ufają wiodący producenci aplikacji mobilnych. Dodatkowo informacje o imprezach i wydarzeniach dostępne są w internetowej wyszukiwarce szukaj.coigdzie.pl oraz w wersji mobilnej m.coigdzie.pl.

Zebrane przez nas informacje docierają co miesiąc do 10 000 000 aktywnych osób!

Microsoft / Nokia

Od lipca 2010 roku na telefonach Nokii dostępna jest aplikacja coigdzie.pl, w której znajdziecie informacje o imprezach i wydarzeniach oraz repertuarze kin i teatrów z całej Polski. W lipcu 2012 opublikowana została nowa wersja aplikacji na Symbiana Anna/Belle wzbogacona o nowe funkcjonalności m.in. polecane imprezy, informacje o premierach kinowych i teatralnych. Od listopada 2012 roku aplikacja dostępna jest także dla uzytkowników telefonów Nokia z systemem operacyjnym Windows Phone. Aplikację można pobrac pod tym linkiem.

Urząd Miejski Wrocławia

Urząd Miejski Wrocławia dołączył do grona odbiorców repertuaru kina oferowanego przez coigdzie.pl w lutym 2012 roku. Repertuar wykorzystywany jest m.in. na potrzeby portalu www.wroclaw.pl. Strona www.wroclaw.pl jest oficjalnym serwisem Urzędu Miejskiego Wrocławia. Repertuar kin dostarczany przez coigdzie.pl jest publikowany zarówno w serwisach internetowych jak i w serwisach mobilnych prowadzonych przez Urząd - www.wroclaw.pl, kreatywnywroclaw.pl, mobilny m.wroclaw.pl oraz treespot.wroclaw.pl.

Skycash

SkyCash to niezależny od operatorów telekomunikacyjnych uniwersalny system płatności przez telefon komórkowy, zapewniający prostotę i szybkość przelewów z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Działa w każdej sieci GSM i na każdym telefonie z dostępem do Internetu. W aplikacji Skycash znajdziecie opisy filmów dostarczane przez coigdzie.pl.

NaszeMiasto.pl

NaszeMiasto.pl dostarcza lokalne wiadomości ekonomiczne, kulturalne oraz sportowe, oleca co warto zobaczyć, radzi, wyjaśnia, sugeruje. Serwis należy do Grupy Wydawniczej Polskapresse. Od 1 lipca 2011 roku w serwisach Polskapresse, w tym w portalu NaszeMiasto.pl oraz aplikacji mobilnej Rozrywka NaszeMiasto.pl, dostępne są informacje o imprezach i wydarzeniach pochodzące z bazy danych coigdzie.pl. Baza imprez jest aktualizowana całą dobę, dzięki czemu użytkownicy otrzymują pełną informację na temat tego, co dzieje się w mieście.

Treespot Tychy

Treespot Tychy to interaktywna mapa, przewodnik miejski i kalendarz wydarzeń w jednym, serwis został przygotowany przez Urząd Miasta Tychy. Mogą z niego korzystać użytkownicy smartfonów z systemem Android i iOS. Aplikacja pozwala na łatwe i szybkie wyszukiwanie: urzędów, restauracji, hoteli, klubów, obiektów sportowych i wszelkich innych punktów na terenie miasta. Wskaże atrakcje turystyczne, miejsca rekreacji, trasy spacerowe i rowerowe. Coigdzie.pl dostarcza do aplikacji repertuar kin. Treespot jest również dostępny w przeglądarkach mobilnych i internetowych www.treespot.umtychy.pl.

Onet

Grupa Onet jest czołową polską grupą działającą w obszarze Nowych Mediów. Jej aktywność skupia się na rynku internetowym i mobilnym. Coigdzie.pl dostarcza na potrzeby serwisów filmowych Onetu bazę repertuarową z prawie 350 kin we wszystkich miastach Polski. Przez ponad rok zespół coigdzie.pl przygotowywał także dla portalu Onet.pl specjalnie wyselekcjonowaną bazę wydarzeń kulturalnych publikowanych w serwisie MMS Ery z informacjami o imprezach, koncertach, wernisażach, premierach, na których warto być.

Treespot.pl Kraków

Treespot to system informacji miejskiej, w którym znajdziecie aktualne informacje o obiektach wartych odwiedzenia w Krakowie, najbliższych wydarzeniach oraz ciekawych trasach pieszych i rowerowych, a także o repertuarze kin i teatrów dostarczanym przez coigdzie.pl.

Treespot to nie tylko strona www, ale także aplikacja mobilna na platformy iOS i Android oraz system hot-spotów umieszczonych w różnych miejscach miasta. Serwis korzysta z reprtuarów krakowskich kin i teatrów pochodzących z bazy coigdzie.pl.