Promień poszukiwań:

B2B PL > strona startowa

Największy repertuar kin i teatrów

files/v02/img/map-marker-blue.png Największa baza kin i teatrów w Polsce

Zespół Coigdzie.pl monitoruje prawie 500 kin, ponad 260 teatrów i ponad 600 scen teatralnych, dzięki czemu dostarczamy informacje o wszystkich projekcjach i spektaklach odbywającyh się w największych kinach i teatrach w Polsce jak i organizowanych przez małe, lokalne instytucje. Jesteśmy największą bazą repertuarów kinowych i teatralnych w Polsce.

files/v02/img/map-marker-blue.png  Najpełniejszy repertuar

Baza kinowa i teatralna oferowana przez coigdzie.pl jest najbardziej kompletnym repertuarem kin i teatrów dostępnym w Polsce - oferujemy ponad 34 000 projekcji filmowych w każdym tygodniu repertuarowym oraz ponad 2 500 informacji o spektaklach miesięcznie. Każda informacja dostarczana przez coigdzie.pl jest precyzyjnie opisana, zilustrowana plakatem lub zdjęciem oraz zgeolokalizowana.

files/v02/img/map-marker-blue.png Aktualna i zweryfikowana informacja

Informacje o projekcjach dostarczane przez coigdzie.pl są weryfikowane i aktualizowane codziennie, dzięki czemu odbiorcy są na bieżąco informowani o wszystkich zmianach w repertuarach kinowych. Repertuar teatrów aktualizujemy w trybie miesięcznym.

Więcej>>

Największa baza wydarzeń

files/v02/img/map-marker-blue.png Planujemy zbieranie informacji

Baza coigdzie.pl zawiera blisko 200 000 rekordów agregowanych w ciągu roku, co sprawia, że jest największą bazą imprez w Polsce. Aktualny stan bazy pokazują liczniki zamieszczone na stronie głównej coigdzie.pl. Wskazują one liczbę imprez organizowanych w Polsce dzisiaj oraz liczbę imprez zebranych dla naszych Klientów na najbliższy miesiąc. Liczniki nie uwzględniają informacji o projekcjach filmowych.

files/v02/img/map-marker-blue.png Cała baza jest zgeokodowana

Zgeokodowane rekordy pozwalają na wyświetlanie w Państwa serwisie informacji według najcenniejszych kryteriów wyszukiwania – odległości od miejsca przebywania użytkownika.

files/v02/img/map-marker-blue.png Profesjonalnie agregujemy informacje

Doświadczony zespół inżynierów i programistów projektuje oraz buduje zaawansowane technologicznie mechanizmy pozwalające na utrzymanie bazy o najwyższym poziomie precyzji i kompletności informacji.

files/v02/img/map-marker-blue.png Kontrolujemy cały proces

Zespół Działu Informacji Terenowej oraz Redaktorów dba o kompletność i poprawność merytoryczną wszystkich kategorii a nawet poszczególnych rekordów.

Więcej »

Baza koncertów i festiwali

Coigdzie.pl przygotowało dla swoich Klientów największą i najaktualniejszą bazę koncertów i festiwali w Polsce. W każdym miesiącu nasi klienci otrzymują informację o ponad 2000 koncertach oraz kilkuset festiwalach. Wraz z bazą koncertów coigdzie.pl dostarcza swoim klientom bazę ponad 2500 opisów zespołów wraz z ilustracjami oraz informacją o muzykach.

Więcej>>

Monitorujemy całą Polskę

Mapa zasięgu źródeł informacji
Aktywne źródła informacji
  • 16 AGLOMERACJI

  • 65 MIEJSCOWOŚCI

  • PONAD 2.450 GMIN

  • PONAD 20 PORTALI PARTNERSKICH

Więcej »

Najpopularniejsze kategorie

Coigdzie.pl koncentruje się na najpopularniejszych oraz najliczniejszych kategoriach. Na podstawie badań rynku oraz doświadczeń największej bazy danych wydarzeń organizowanych w Polsce, tworzymy nowe podkategorie do prezentowanych poniżej kategorii głównych.

Więcej »

Procentowy udział imprez w bazie coigdzie.pl w podziale na kategorie: