B2B PL > Kategorie > Kultura

Kultura

PONAD 200.000 imprez w roku!

Jest to największa baza danych nie tylko z uwagi na największą ilość podkategorii ale również dlatego, że imprezy o charakterze kulturalnym są najliczniej i najchętniej odwiedzane. Niecodzienne wydarzenia teatralne, festiwale filmowe, specjalne pokazy filmów, unikatowe wystawy muzealne i sztuki użytkowej. Wszystkie wydarzenia kulturalne z całej Polski znajda Państwo w tej kategorii. Tym co odróżnia bazę coigdzie.pl od informacji w innych serwisach jest szereg imprez i wydarzeń rozrywkowych, które odbywają się w mniejszych miejscowościach oraz w okolicy wypoczynku Polaków.

Poniżej prezentujemy przkładowe rekordy z kategorii KULTURA.

Więcej danych jak też najświeższe wydarzenia z tej kategorii możecie Państwo znaleźć w naszej wyszukiwarce pod adresem szukaj.coigdzie.pl

Wydarzenia kulturalne

co?

X Festiwal Sztuki Małego Dziecka

gdzie? Muzeum Kinematografii
90-312 Łódź, ul. pl. Zwycięstwa
data od: 2010-06-11
do: 2010-07-11
opis

Zapraszamy dzieciaki wraz z opiekunami na cykl wakacyjny!
Podczas wakacji zapraszamy do muzealnego kina Kinematograf na pokazy filmów animowanych i fabularnych dla dzieci i młodzieży, odbywające się o stałych porach - w samo południe w środy, piątki i niedziele. Przygotowaliśmy również cykl opowieści, poświęconych historii kina oraz animacji. Spotkania prowadzone będą w formie zajęć „interaktywnych”. Nasza oferta jest skierowana zarówno do grup zorganizowanych, jak i odbiorców indywidualnych.

Cena biletów: 10 zł (normalny), 8 zł (ulgowy)

Psy wszelakie zapraszamy w piątek 16 lipca na pokaz filmu „Wakacje dla psa”. Osoby towarzyszące mile widziane!

Muzeum Kinematografii w Łodzi to miejsce, w którym czas mija niezauważenie, a wiele propozycji jest nieodpłatnych, np. w każdy wtorek wstęp do Muzeum jest wolny. Tuż przy wejściu do Muzeum znajduje się winda, która doskonale sprawdza się nie tylko jako ułatwienie dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, ale i dla rodziców z małymi dziećmi w wózkach. Jest i kawiarenka - miejsce wytchnienia, relaksu, refleksji.


link do imprezy »
« powrót