B2B PL > Kategorie > Kultura

Kultura

PONAD 200.000 imprez w roku!

Jest to największa baza danych nie tylko z uwagi na największą ilość podkategorii ale również dlatego, że imprezy o charakterze kulturalnym są najliczniej i najchętniej odwiedzane. Niecodzienne wydarzenia teatralne, festiwale filmowe, specjalne pokazy filmów, unikatowe wystawy muzealne i sztuki użytkowej. Wszystkie wydarzenia kulturalne z całej Polski znajda Państwo w tej kategorii. Tym co odróżnia bazę coigdzie.pl od informacji w innych serwisach jest szereg imprez i wydarzeń rozrywkowych, które odbywają się w mniejszych miejscowościach oraz w okolicy wypoczynku Polaków.

Poniżej prezentujemy przkładowe rekordy z kategorii KULTURA.

Więcej danych jak też najświeższe wydarzenia z tej kategorii możecie Państwo znaleźć w naszej wyszukiwarce pod adresem szukaj.coigdzie.pl

Wydarzenia kulturalne

co?

Środki (harmonia, skale, rytm), formy ("Open Music"), instrumentarium (elektronika w jazzie)" - wykład Bernarda Maseli

gdzie? Klub "Wytwórnia"
90-554 Łódź, ul. Łąkowa
data od: 2010-07-29 11:00
do: 2010-07-29 13:00
opis

Profesor Bernard Maseli to wykładowca katowickiej Akademii Muzycznej i jednocześnie muzyk obecny od lat na polskich scenach jazzowych. Jego ulubionym instrumentem jest KAT – elektroniczny syntezator – pochodna wibrafonu, z którego dźwięk wydobywany jest za pomocą pałek. Między innymi to właśnie jemu poświęcony będzie wykład Bernarda Maseli w Wytwórni podczas III LAJ. Ponadto profesor opowie o środkach, formach i instrumentarium elektronicznym w jazzie. Wstęp wolny.


link do imprezy »
« powrót