B2B PL > Kategorie > Kultura

Kultura

PONAD 200.000 imprez w roku!

Jest to największa baza danych nie tylko z uwagi na największą ilość podkategorii ale również dlatego, że imprezy o charakterze kulturalnym są najliczniej i najchętniej odwiedzane. Niecodzienne wydarzenia teatralne, festiwale filmowe, specjalne pokazy filmów, unikatowe wystawy muzealne i sztuki użytkowej. Wszystkie wydarzenia kulturalne z całej Polski znajda Państwo w tej kategorii. Tym co odróżnia bazę coigdzie.pl od informacji w innych serwisach jest szereg imprez i wydarzeń rozrywkowych, które odbywają się w mniejszych miejscowościach oraz w okolicy wypoczynku Polaków.

Poniżej prezentujemy przkładowe rekordy z kategorii KULTURA.

Więcej danych jak też najświeższe wydarzenia z tej kategorii możecie Państwo znaleźć w naszej wyszukiwarce pod adresem szukaj.coigdzie.pl

Wydarzenia kulturalne

co?

35. Zamojskie Lato Teatralne

gdzie? Rynek Wielki
22-400 Zamość, ul. Rynek Wielki
data od: 2010-06-20
do: 2010-07-04
opis

Zapraszamy na kolejną edycję Festiwalu. Spektakle odbędą się w kilku miejscach i będą to: Zamojski Dom Kultury, Rynek Wielki, Scena plenerowa na Rynku Wielkim oraz Dziedziniec Akademii Zamojskiej.
W tym roku wystąpią: Teatr Woskresinnia – Lwów, Teatr Konsekwentny – Warszawa, Teatr Lalek Banialuka – Bielsko Biała, Teatr M-STUDIO – Sfantu Gheorghe (Rumunia), Teatr Wierszalin – Supraśl, Teatr IMKA – Warszawa, Teatr KTO – Kraków, Teatr Wybrzeże – Gdańsk, Obwodowy Teatr Lalek – Grodno.
Zapraszamy!


link do imprezy »
« powrót