B2B PL > Kategorie > Kultura

Kultura

PONAD 200.000 imprez w roku!

Jest to największa baza danych nie tylko z uwagi na największą ilość podkategorii ale również dlatego, że imprezy o charakterze kulturalnym są najliczniej i najchętniej odwiedzane. Niecodzienne wydarzenia teatralne, festiwale filmowe, specjalne pokazy filmów, unikatowe wystawy muzealne i sztuki użytkowej. Wszystkie wydarzenia kulturalne z całej Polski znajda Państwo w tej kategorii. Tym co odróżnia bazę coigdzie.pl od informacji w innych serwisach jest szereg imprez i wydarzeń rozrywkowych, które odbywają się w mniejszych miejscowościach oraz w okolicy wypoczynku Polaków.

Poniżej prezentujemy przkładowe rekordy z kategorii KULTURA.

Więcej danych jak też najświeższe wydarzenia z tej kategorii możecie Państwo znaleźć w naszej wyszukiwarce pod adresem szukaj.coigdzie.pl

Wydarzenia kulturalne

co?

Ewa Błaszczyk – koncert "Nawet gdy wichura"

gdzie? Zamojski Dom Kultury
22-400 Zamość, ul. Partyzantów
data od: 2010-07-03 20:00
do: 2010-07-03
opis

Koncert w ramach Zamojskiego Lata Teatralnego.
Ewa Błaszczyk odkrywa siebie poprzez historie, które opowiada publiczności. Łagodne, nastrojowe piosenki przeplata pełnymi dramatyzmu i energii wyznaniami – że warto walczyć o swoje życie i mieć nadzieję. Nie poddawać się, „nawet, gdy wichura”. Aktorka śpiewa teksty napisane przez A. Osiecką, M. Pawlikowską- Jasnorzewską, J. Twardowskiego, D. Czupkiewicz, z muzyką J. Satanowskiego, Z. Koniecznego, L. Możdżera, Wł. Wysockiego. Ewa Błaszczyk nie zabawia publiczności, proponuje teatr, a w nim opowieści o ludzkim losie. Pisane śmiechem, ale częściej łzami.
W recitalu wykorzystane zostały także techniki multimedialne. Za plecami aktorki stoi duży ekran, na którym widać zbliżenia artystki i grających muzyków filmowanych na żywo. Innym razem jest to teledysk sprzed lat, czy czarno biały obraz.


link do imprezy »
« powrót