B2B PL > Kategorie > Kultura

Kultura

PONAD 200.000 imprez w roku!

Jest to największa baza danych nie tylko z uwagi na największą ilość podkategorii ale również dlatego, że imprezy o charakterze kulturalnym są najliczniej i najchętniej odwiedzane. Niecodzienne wydarzenia teatralne, festiwale filmowe, specjalne pokazy filmów, unikatowe wystawy muzealne i sztuki użytkowej. Wszystkie wydarzenia kulturalne z całej Polski znajda Państwo w tej kategorii. Tym co odróżnia bazę coigdzie.pl od informacji w innych serwisach jest szereg imprez i wydarzeń rozrywkowych, które odbywają się w mniejszych miejscowościach oraz w okolicy wypoczynku Polaków.

Poniżej prezentujemy przkładowe rekordy z kategorii KULTURA.

Więcej danych jak też najświeższe wydarzenia z tej kategorii możecie Państwo znaleźć w naszej wyszukiwarce pod adresem szukaj.coigdzie.pl

Wydarzenia kulturalne

co?

Inne Brzmienia 2010: Liu Fang, Kwiteń

gdzie? Bazylika Ojców Dominikanów
20-112 Lublin, ul. Złota
data od: 2010-07-13 20:00
do: 2010-07-13 20:00
opis

Po raz pierwszy w Polsce - Liu Fang.

Liu Fang gra na chińskich instrumentach klasycznych. Są to pipa i guzheng. Jest jedną z najbardziej znanych artystek grających na tych instrumentach na świecie. Jej repertuar to przede wszystkim chińska muzyka klasyczna oraz tradycyjna, chińska muzyka ludowa. Liu Fang wykonuje również współczesne kompozycje autorów z całego świata. W branży uważana jest za wirtuoza oraz artystkę, która potrafi poruszyć emocje słuchaczy dzięki swojej empatii do muzyki, którą wykonuje.
Na swoim koncie ma 9 albumów, z których ostatni pt. 'Silk Sound' zdobył prestiżową nagrodę Academie Charles Cros Award (francuski odpowiednik Grammy).


link do imprezy »
« powrót