B2B PL > O nas

Sprawdzamy gdzie warto być!

Mobilna Platforma Informacyjna coigdzie.pl to agregator informacji o tym gdzie warto w Polsce spędzić czas. Dystrybuujemy największą bazę imprez i wydarzeń w całej Polsce – w każdym miesiącu dostarczamy naszym Partnerom ponad 20 000 nowych informacji z terenu Polski. Dodatkowo oferujemy największą i najaktualniejszą bazę repertuarów teatralnych i filmowych w Polsce.

files/v02/img/map-marker-blue.png Lider w zbieraniu informacji w Polsce

coigdzie.pl jest liderem w zbieraniu informacji w Polsce – zespół redaktorów codziennie aktualizuje i dodaje nowe informacje o wydarzeniach w Polsce. Dystrybuujemy największą bazę imprez i wydarzeń w kraju, oferujemy najbardziej kompletny i aktualny repertuar kin i teatrów w Polsce dostarczamy największa bazę koncertów i festiwali. Wyróżnia nas wysoka jakość oferowanych danych budowana poprzez weryfikację dostarczanych treści, standaryzację oraz innowacyjne umiejscowienie ich w przestrzeni geograficznej. Więcej informacji o bazie danych znajduje się w zakładce baza imprez.

files/v02/img/map-marker-blue.png Deweloper aplikacji pod własną marką

W 2010 roku coigdzie.pl jako jedyny lokalny serwis został opublikowany w aplikacji Ovi Mapy na wszystkich smartfonach Nokii z najnowszym wówczas systemem Symbian S60, na którym funkcjonuje do dzisiaj.   Aplikacja cieszy się dużą popularnością i ma stałych Użytkowników. W lipcu 2012 opublikowana została nowa  wersja aplikacji na Symbiana Anna/Belle wzbogacona o nowe funkcjonalności m.in. polecane imprezy, a od listopada 2012 roku w Marketplace znajdziecie aplikację na Windows Phone 7 i 8. W przygotowaniu są aplikacje na inne systemy operacyjne. Więcej informacji o aplikacjach znajduje się w zakładce Aplikacje mobilne.

files/v02/img/map-marker-blue.png Eksperci w zakresie rynku mobilnego

Od lipca 2011 jesteśmy ekspertami IAB Polska. Działamy w dwóch grupach roboczych - mobile marketing oraz ecommerce, gdzie wspólnie z kolegami z branży pracujemy nad dobrymi praktykami, standardami, poradnikami dla marketerów i użytkowników oraz nad innymi projektami edukacyjnymi. Występujemy na najważniejszych konferencjach branżowych takich jak mobileStandard 2012 czy Forum IAB 2012 oraz dzielimy się wiedzą z zakresu mobile marketingu, rynku mobilnego i content marketingu w mediach branżowych oraz informacyjnych.

files/v02/img/map-marker-blue.png Zaufali nam

Aplikacja coigdzie.pl dostępna jest jako jedyna Polska aplikacja osadzona w serwisie Ovi Mapy w telefonach Nokii. Dostarczamy dane do lokalizatora docelu.pl Wirtualnej Polski, serwisu naszemiasto.pl, aplikacji kinowych komunikatora GG Network, przewodnika po repertuarze kinowym Onetu czy aplikacji mobilnych Treespot Kraków i geomobile.pl. Dane przygotowane przez coigdzie.pl przystosowane są do implementacji w nawigacjach samochodowych co potwierdza wieloletnia współpraca z nawigacją na komórki NaviExpert oraz nawigacją MapaMap. Dodatkowo użytkownicy urządzeń mobilnych mogą korzystać z wyszukiwarki imprez dostępnej www.coigdzie.pl oraz wersji próbnej strony mobilnej dostępnej pod adresem http://m.coigdzie.pl. Więcej informacji znajduje sie w zakładce Dystrybucja.