B2B PL > Repertuar kin

Mapa repertuarów kin i teatrów w Polsce

  • Coigdzie.pl dostarcza dane z ponad 260 teatrów i ponad 600 scen teatralnych oraz z prawie 500 kin, przez co jest największą oraz najbardziej kompletną bazą repertuarów kin i teatrów w Polsce
  • Repertuar kin aktualizowany jest codziennie, natomiast repertuar teatrów aktualizujemy miesięcznie

Repertuar kin i teatrów

files/v02/img/map-marker-blue.png Największa baza kin i teatrów w Polsce

Zespół Coigdzie.pl monitoruje prawie 500 kin, ponad 260 teatrów i ponad 600 scen teatralnych, dzięki czemu dostarczamy informacje o wszystkich projekcjach i spektaklach odbywającyh się w największych kinach i teatrach w Polsce jak i organizowanych przez małe, lokalne instytucje. Jesteśmy największą bazą repertuarów kinowych i teatralnych w Polsce.

files/v02/img/map-marker-blue.png Najpełniejszy repertuar

Baza kinowa i teatralna oferowana przez coigdzie.pl jest najbardziej kompletnym repertuarem kin i teatrów dostępnym w Polsce - oferujemy ponad 34 000 projekcji filmowych w każdym tygodniu repertuarowym oraz ponad 2 500 informacji o spektaklach miesięcznie.

files/v02/img/map-marker-blue.png Aktualna i zweryfikowana informacja

Informacje dostarczane przez coigdzie.pl są weryfikowane i aktualizowane codziennie, dzięki czemu odbiorcy są na bieżąco informowani o wszystkich zmianach w repertuarach kinowych. Repertuar teatrów aktualizujemy w trybie miesięcznym.

files/v02/img/map-marker-blue.png Precyzyjny opis projekcji filmowych

Każdy spektakl i każda projekcja dostarczana przez coigdzie.pl jest precyzyjnie opisana, zilustrowana plakatem lub zdjęciem oraz zgeolokalizowanaSzczegołowe opisy spektakli zawierają nie tylko informacje o fabule danego przedstawienia, ale także o jej premierze, obsadzie, reżyserii, muzyce czy choreografii.

files/v02/img/map-marker-blue.png Najwyższa jakość danych

Dzięki doświadczeniu całego zespołu oraz profesjonalizmowi w zarządzaniu bazami danych coigdzie.pl może poszczycić się najwyższą jakością oferowanych usług:

  • 100% filmów i sztuk teatralnych posiada dokładny opis według stałej struktury

  • 100% rekordów posiada ilustrację typu plakat czy zdjęcie prasowe

  • 100% rekordów posiada współrzędne geograficzne i informacje kontaktowe kina

files/v02/img/map-marker-blue.png Wyszukiwarka repertuarów kinowych

Na stronie kino.coigdzie.pl prezentujemy bazę kinową coigdzie.pl na najbliższy tydzień repertuarowy. W naszym reperruarze znajdziesz wszystkie projekcje grane w multipleksach, kinach studyjnych czy małych kinach lokalnych na terenie całej Polski.

 

.