B2B PL > Kategorie > Rozrywka

Rozrywka

PONAD 50.000 imprez w roku!

Są to głównie koncerty (również plenerowe) oraz imprezy i wydarzenia w pubach, klubach czy restauracjach odbywające się głównie w większych miastach. Dążymy do tego aby mieć największą bazę koncertów w Polsce.

Poniżej prezentujemy przkładowe rekordy z kategorii ROZRYWKA.

Więcej danych jak też najświeższe wydarzenia z tej kategorii możecie Państwo znaleźć w naszej wyszukiwarce pod adresem szukaj.coigdzie.pl

Rozrywka

co?

VI Reggae Majówka

gdzie? Miejski Dom Kultury w Oleśnie
46-300 Olesno, ul. Wielkie Przedmieście
data od: 2010-05-01
do: 2010-05-01
opis

Zapraszamy na VI już edycję Majówki Reggae. Tradycyjnie już, 1 maja, amfiteatr w Oleśnie przyjmie w swe gościnne progi znakomitych gości ze świata reggae i okolic.

W tym roku gwiazdą będzie IZRAEL - żywa legenda polskiego reggae, zespół który był inspiracją dla całych pokoleń fanów jamajskich dźwięków. Malejonek, Brylewski, Kinior to muzycy, którzy wciąż odgrywają bardzo znaczącą rolę w rozwoju muzyki. Nadszedł moment, aby wreszcie na żywo zobaczyła ich znakomita publiczność Reggae Majówki.

Przed nimi zagra SKANKAN - zespół który powrócił w wielkim stylu płytą „Try to feel it” udowadniając, że muzyka ska może być rewelacyjnie zagrana również nad Wisłą. Świetna sekcja dęta, stroje rodem z Las Vegas, totalna energia sceniczna na pewno nie pozwolą ustać w miejscu nikomu z uczestników.

Jako pierwszy wystąpi świeża krew polskiego reggae – brzeski zespół STAR GUARD MUFFIN, który mimo, że jest w przededniu oficjalnego debiutu to bez kompleksów odnajduje się na największych polskich festiwalach.

Całości dopełni sound system, w którym jako MC wystąpi gość specjalny z Birmingham – PRINCE JAMO – wokalista, znany ze współpracy z popularnymi w Polsce bristolskimi składami – 2 Kings oraz Scientists Sound. Odwiedził nasz kraj, przy okazji ubiegłorocznego festiwalu One Love we Wrocławiu, wywołując zachwyt wszystkich fanów reggae.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Po koncertach w amfiteatrze przenosimy się do gościnnego pubu Grota, gdzie kontynuować będziemy zabawę przy dźwiękach generowanych przez sound system Prince Jamo.

Zapraszamy serdecznie.

VI MAJÓWKA REGGAE
01.05.2010, GODZ. 16.00 OLESNO

AMFITEATR
16.30 – 18.00 PRINCE JAMO (UK) SOUND SYSTEM
18.30 - 19.15 STAR GUARD MUFFIN
19.40 - 21.00 SKANKAN
21.30 – 23.00 IZRAEL

WSTĘP FREE !!!
afterparty:
KLUB GROTA, GODZ. 23.30
PRINCE JAMO SOUND SYSTEM


link do imprezy »
« powrót