B2B PL > Kategorie > Rozrywka

Rozrywka

PONAD 50.000 imprez w roku!

Są to głównie koncerty (również plenerowe) oraz imprezy i wydarzenia w pubach, klubach czy restauracjach odbywające się głównie w większych miastach. Dążymy do tego aby mieć największą bazę koncertów w Polsce.

Poniżej prezentujemy przkładowe rekordy z kategorii ROZRYWKA.

Więcej danych jak też najświeższe wydarzenia z tej kategorii możecie Państwo znaleźć w naszej wyszukiwarce pod adresem szukaj.coigdzie.pl

Rozrywka

co?

Made In Szczecin Chilli Paprykarz Muzyczny

gdzie? Kontrasty
70-392 Szczecin, ul. Wawrzyniaka
data od: 2010-04-24
do: 2010-04-24
opis

Made In Szczecin Chilli Paprykarz Muzyczny.
Pierwsza Edycja Szczecińskiego Przeglądu Muzycznego

Made In Szczecin to projekt skierowany do szczecinian, prezentujący lokalną scenę garażową. Innymi słowy pokazanie zespołów, które rzadko kiedy mają możliwość bycia usłyszanym przez szersze grono odbiorców. Jest to doskonała okazja do tego, by na własnych uszach przekonać się, w jakim kierunku rozwija się rodzima scena. Kolejne cykle przeglądu pokażą również namacalny postęp uczestników Made In Szczecin, stworzy to kontrapunkt, którego w Szczecinie brak. Atrakcyjność przedsięwzięcia nabiera wyrazu dzięki występowi uznanych muzyków.

Uczestników oceniać będzie nie tylko profesjonalne jury tworzone przez ludzi postrzeganych jako muzyczne autorytety, ale i publiczność, do której należeć będzie decydujący głos. Udział umożliwia zaistnienie w świadomości entuzjastów muzyki, jest to świetna forma promocji kapeli, choćby poprzez dzielenie sceny z doświadczonymi muzykami. Przewidziane nagrody mają na celu zachęcenie uczestników do doskonalenia swoich umiejętności. Laureaci przeglądu otrzymają nagrodę finansową oraz nagrody rzeczowe. Udział w kolejnych odsłonach wydarzenia w charakterze supportu głównej gwiazdy byłby dodatkową atrakcją.

Więcej informacji na stronie internetowej przeglądu www.MadeInSzczecin.pl. Wszystkie chętne zespoły już teraz zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń pod adresem e-mail zgloszenia@wszczecinie.pl lub przy pomocy dostępnego na stronie wydarzenia formularza zgłoszeniowego. Termin nadsyłania zgłoszeń: 28 marca 2010r.


link do imprezy »
« powrót