B2B PL > Kategorie > Rozrywka

Rozrywka

PONAD 50.000 imprez w roku!

Są to głównie koncerty (również plenerowe) oraz imprezy i wydarzenia w pubach, klubach czy restauracjach odbywające się głównie w większych miastach. Dążymy do tego aby mieć największą bazę koncertów w Polsce.

Poniżej prezentujemy przkładowe rekordy z kategorii ROZRYWKA.

Więcej danych jak też najświeższe wydarzenia z tej kategorii możecie Państwo znaleźć w naszej wyszukiwarce pod adresem szukaj.coigdzie.pl

Rozrywka

co?

II Festiwal Ludowe Lądeckie Zdroje

gdzie? Amfiteatr
57-540 Lądek-Zdrój, ul. Orla
data od: 2010-07-25
do: 2010-07-25
opis

II Festiwal Ludowe Lądeckie Zdroje to konkurs dolnośląskich zespołów ludowych, jarmark twórczości ludowej.

W Amfiteatrze Zdrojowym zaprezentują się zespoły ludowe z całego Dolnego Śląska, takie jak: „Górnianki” z Jaszkowej Górnej, „Jaskier” z Ołdrzychowic Kłodzkich, kapela ludowa z Siemianic, „Kulinianie” z Kulina, „Lasowianie” z Pieńska, „Leszczynki” z Dobroszyc, „Marzenie” z Roszyc, „Siekiereczki” ze Starego Gieraltowa, „Skrzynczanki” ze Skrzynki oraz „Róża” z Różanki, a motywem przewodnim ich występów będzie najcenniejszy lądecki skarb, jakim jest krystalicznie czysta, lecznicza woda. Ludowi Pieśniarze rozpoczną swe pienia w godzinach popołudniowych, a utworom o strumieniach, źródełkach i potokach towarzyszyć będzie jarmark rzemiosła ludowego i artystycznego.

Pomiędzy stoiskami z ceramiką i serwetkami nie zabraknie też kramów z agroturystycznymi produktami wytwarzanymi w tym regionalnie, pośród nich znajdziecie miody, sery i nalewki. Dla wyróżnionych zespołów ludowych przewidziano symboliczne nagrody w postaci ozdobnych pijałek. Wstęp wolny.


link do imprezy »
« powrót