B2B PL > Kategorie > Rozrywka

Rozrywka

PONAD 50.000 imprez w roku!

Są to głównie koncerty (również plenerowe) oraz imprezy i wydarzenia w pubach, klubach czy restauracjach odbywające się głównie w większych miastach. Dążymy do tego aby mieć największą bazę koncertów w Polsce.

Poniżej prezentujemy przkładowe rekordy z kategorii ROZRYWKA.

Więcej danych jak też najświeższe wydarzenia z tej kategorii możecie Państwo znaleźć w naszej wyszukiwarce pod adresem szukaj.coigdzie.pl

Rozrywka

co?

Miejskie Święto Hanzy 2010

gdzie? MIejski Ośierodek Kultury
69-100 Słubice, ul. 1 Maja
data od: 2010-07-02
do: 2010-07-04
opis

Miejskie Święto Hanzy 2010
Doda, Ewa Farna, Afromental, Paulla i Wojciech Gąssowski zagrają w Słubicach podczas tegorocznego Miejskiego Święta Hanzy, które odbędzie się w pierwszy weekend wakacji (2-4 lipca). Sąsiedzi z Frankfurtu zaprosili do siebie gwiazdę lat osiemdziesiątych Kim Wilde.

Oprócz sceny głównej, na której odbędą się koncerty muzyczne, na mieszkańców czeka wiele dodatkowych atrakcji. Zabawa rozpocznie się na moście granicznym - będzie spektakl teatralny, darmowy poczęstunek i start regat wioślarskich. W piątek odbędą się pokazy pirotechniczne. Zaplanowano również pokazy lotnicze, które odbędą się wzdłuż Odry.

Na moście granicznym będą działać uliczni artyści. Jedną z atrakcji będzie duży plener malarski, pojawia się też uliczni muzykanci. Zaplanowano także loterie fantową, wyścigi smoczych łodzi, regaty wioślarskie, powitanie Flisu Odrzańskiego.

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum organizuje Targi Aktywności Społecznej na których prezentować się będą organizacje pozarządowe z Polski i Niemiec oraz lokalni przedsiębiorcy.

Słubfurt przeprowadzi projekt "Słubfurt - Stolica Kultury". Każdy będzie miał możliwość zaprezentowania na scenie swoich umiejętności artystycznych, a także przedstawienia swojej wizji rozwoju kulturalnego naszych miast.

Będzie też sporo atrakcji dla najmłodszych słubiczan, głównie w sobotnie i niedzielnie popołudnie.


link do imprezy »
« powrót