B2B PL > Kategorie > Sport

Sport

PONAD 50.000 imprez w roku!

Kategoria, której atrakcyjność na przestrzeni roku praktycznie nie spada. Zimą są to imprezy na stokach, wiosną i jesienią turnieje i zawody halowe a latem imprezy na wodzie, na trawie a także w górach i na Mazurach. Najpopularniejsze dyscypliny sportowe i widowiskowe turnieje zebrane w jedną kategorię.

Poniżej prezentujemy przkładowe rekordy z kategorii SPORT.

Więcej danych jak też najświeższe wydarzenia z tej kategorii możecie Państwo znaleźć w naszej wyszukiwarce pod adresem szukaj.coigdzie.pl

Wydarzenia sportowe

co?

XII Mistrzostwa Świata Karate Shotokan FSKA

gdzie?
58-530 Kowary, ul. Szkolna
data od: 2010-09-24
do: 2010-09-26
opis

Pod koniec września w Kowarach i Karpaczu odbędą się XII Mistrzostwa Świata Karate Shotokan FSK. Na zaproszenie Klubu Sportowego Funakoshi Shotokan Karate z Kowar przyjadą wybitni znawcy sztuk walki, szef światowej organizacji FSKA Shihan Kenneth Funakoshi 9 dan i Sensei Kyle Funakoshi 6 dan.

Mistrzostwa odbędą się w dniach 22-26 września. Obecnie organizatorzy – KS FSK Kowary we współpracy z Powiatem Jeleniogórskim, przyjmują zgłoszenia reprezentacji narodowych. Dotychczas swój udział zgłosiły: Anglia, Argentyna, Czechy, Francja, Gruzja, Indie, Irlandia, Kazachstan, Niemcy, Norwegia, Pakistan, Polska, Portugalia, Rosja, RPA , Ukraina i USA.

W pierwszych dwóch dniach imprezy osoby trenujące sztuki walki w III kategoriach zaawansowania wezmą udział w seminarium, które odbędzie się w hali sportowej w Kowarach. Drugiego dnia dla trenerów i zawodników zostaną zorganizowane egzaminy na stopnie mistrzowskie „dan”.

Trzeci dzień będzie już stał pod znakiem sportowej rywalizacji. Zostaną wówczas rozegrane eliminacje i finały kata drużynowo i indywidualnie, a czwartego dnia odbędzie się rywalizacja kumie.

W ubiegłym roku na Mistrzostwach Świata, które zostały rozegrane w RPA, Polskę reprezentowała Kadra Dolnego Śląska FSKA. Polacy wywalczyli 4 medale


link do imprezy »
« powrót