B2B PL > Kategorie > Sport

Sport

PONAD 50.000 imprez w roku!

Kategoria, której atrakcyjność na przestrzeni roku praktycznie nie spada. Zimą są to imprezy na stokach, wiosną i jesienią turnieje i zawody halowe a latem imprezy na wodzie, na trawie a także w górach i na Mazurach. Najpopularniejsze dyscypliny sportowe i widowiskowe turnieje zebrane w jedną kategorię.

Poniżej prezentujemy przkładowe rekordy z kategorii SPORT.

Więcej danych jak też najświeższe wydarzenia z tej kategorii możecie Państwo znaleźć w naszej wyszukiwarce pod adresem szukaj.coigdzie.pl

Wydarzenia sportowe

co?

Projekt „Odkryj Beskid Wyspowy 2010”: Lubogoszcz

gdzie?
34-730 Mszana Dolna, ul. Array
data od: 2010-08-22
do: 2010-08-22
opis

Miejsce: Lubogoszcz.
Projekt przygotowały samorządy miast i gmin położnych w rejonie Beskidu tj.: Rabka Zdrój, Mszana Dolna, Dobra, Jodłownik, Kamienica, Lubień, Słopnice, Tymbark i Wiśniowa. Pomysł znalazł uznanie samorządu województwa małopolskiego, a także PTTK, którzy również przyłączyli się do projektu. Głównym celem wspólnej inicjatywy będzie przede wszystkim promocja Beskidu Wyspowego i aktywnej turystyki oraz rozbudowa infrastruktury turystycznej, poprzez budowę kolejnych wież widokowych, miejsc odpoczynku, oznakowanie szlaków itp. Efektem pierwszych spotkań wójtów i burmistrzów jest organizacja rajdów turystycznych na główne szczyty pasma. Rozpoczną się one 4 lipca b.r. w Rabce – Zdroju od wymarszu na Luboń Wielki, a zakończą 29 sierpnia wejściem ze Słopnic na Mogielicę. W międzyczasie, w każdą niedzielę wakacji zdobywane będą kolejno Jasień, Śnieżnica, Ciecień, Szczebel, Łopień, Ćwilin i Lubogoszcz. Organizatorzy zapewniają, że imprezy odbędą się bez względu na pogodę.link do imprezy »
« powrót