B2B PL > Kategorie > Sport

Sport

PONAD 50.000 imprez w roku!

Kategoria, której atrakcyjność na przestrzeni roku praktycznie nie spada. Zimą są to imprezy na stokach, wiosną i jesienią turnieje i zawody halowe a latem imprezy na wodzie, na trawie a także w górach i na Mazurach. Najpopularniejsze dyscypliny sportowe i widowiskowe turnieje zebrane w jedną kategorię.

Poniżej prezentujemy przkładowe rekordy z kategorii SPORT.

Więcej danych jak też najświeższe wydarzenia z tej kategorii możecie Państwo znaleźć w naszej wyszukiwarce pod adresem szukaj.coigdzie.pl

Wydarzenia sportowe

co?

Liga Światowa: Polska - Kuba

gdzie? Atlas Arena w Łodzi
94-020 Łódź, ul. Bandurskiego
data od: 2010-07-03 14:00
do: 2010-07-03 14:00
opis

Liga Światowa Łódź.
21 już edycja Ligi Światowej siatkarzy rozpocznie się 4 czerwca 2010 r. Do turnieju finałowego, który rozegrany zostanie w dniach 21-25 lipca w Argentynie, awansują zwycięzcy grup, gospodarz oraz jedna drużyna z drugiego miejsca, która będzie miała najlepszy bilans punktów.
W tym roku w fazie grupowej LŚ Polacy rywalizować będą z Argentyną, Kubą oraz z Niemcami.
Mecze naszych reprezentantów rozegrane zostaną w trzech miastach: we Wrocławiu, w Łodzi oraz w Katowicach.
W łódzkiej Atlas Arenie biało-czerwoni spotkają się z Kubą (3,4 lipca), która obecnie plasuje się na 9 miejscu w rankingu Światowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB).
Warto przypomnieć, że w zeszłym roku oficjalne otwarcie nowej hali w Łodzi nastąpiło właśnie podczas rozgrywek Ligi Światowej. Wówczas podopieczni Daniela Castellani’ego dwukrotnie ulegli ekipie Brazylii. Oby w tym roku - przeciwko nie tak mocnym jak canarainhos Kubańczykom, biało-czerwoni wypadli znacznie lepiej.


link do imprezy »
« powrót