B2B PL > Kategorie > Sport

Sport

PONAD 50.000 imprez w roku!

Kategoria, której atrakcyjność na przestrzeni roku praktycznie nie spada. Zimą są to imprezy na stokach, wiosną i jesienią turnieje i zawody halowe a latem imprezy na wodzie, na trawie a także w górach i na Mazurach. Najpopularniejsze dyscypliny sportowe i widowiskowe turnieje zebrane w jedną kategorię.

Poniżej prezentujemy przkładowe rekordy z kategorii SPORT.

Więcej danych jak też najświeższe wydarzenia z tej kategorii możecie Państwo znaleźć w naszej wyszukiwarce pod adresem szukaj.coigdzie.pl

Wydarzenia sportowe

co?

XIII Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar NIBCO

gdzie? Korty Tenisowe Return
22-400 Zamość, ul. Studzienna
data od: 2010-07-03
do: 2010-07-04
opis

Zapraszamy na kolejną edycję turnieju od wielulat organizowana przez czołowy klub z Zamościa. Jak w latach ubiegłych możemy liczyć na wzorowa organizację i niezapomniane emocje sportowe.

Klub Tenisowy "Return" powstał 30 grudnia 1993 r. z inicjatywy redaktora Janusza Kawałko. Dziś "Return" dysponuje siedmioma oświetlonymi kortami z trybunami i domkiem klubowym. Szkolenie w "Returnie" prowadzone jest w 12 grupach. Kadrę szkoleniową stanowi 4 trenerów: Czesław Czerniecki, Artur Zawiślak, Artur Orłowski i Urszula Kawałko. Od początku istnienia klub był organizatorem wielu imprez, m.in. Tenisowych Mistrzostw Polski Dziennikarzy, Mistrzostw Polski Juniorów, Tenisowego Pucharu Polski Dziennikarzy Radiowych i Telewizyjnych, turnieju "Z Rakietą do Europy", tenisowego Pucharu NIBCO, turniejów dla lekarzy, prawników, nauczycieli i energetyków. W trosce o zachowanie pamięci o zmarłych tragicznie zawodniczkach i członkach Klubu "Return" organizuje OTK - Memoriał Martynki Schütz i Zuzanki Teresińskiej oraz Tenisowy Turniej Lekarzy – Memoriał Tomasza Teresińskiego.
W rankingu PZT klub cyklicznie znajduje się w gronie 50 najlepszych w kraju, a na Lubelszczyźnie w pierwszej trójce. Wśród wszystkich klubów miasta Zamość "Return" plasuje się na 4 pozycji. W 1997 r. w rankingu UKFiT "Return" zajął zaś 12 miejsce w Polsce. W turnieju we Francji zespół Returnu w 2004 roku uplasował się na 3 pozycji.
"Return" to klub rodzinny i wielopokoleniowy. Jest to także stowarzyszenie ludzi otwartych i przyjaznych sobie. Działalność "Returnu" dostrzegana i wysoko oceniana jest przez samorządowe władze Zamościa, a także przez Polski Związek Tenisowy w Warszawie. Podczas wizyty w klubie w 1997 r. redaktor Bogdan Tomaszewski, wybitny znawca i propagator tenisa, w kronice klubu napisał: "Dziękuję za zaproszenie do Klubu "Return". Jest tu piękniej i serdeczniej niż w największych klubach w Polsce. To zasługa pięknych, dzielnych ludzi – tenisistów prawdziwych".


link do imprezy »
« powrót